+48 501 200 300

pon.-pt: 6:00-17:00, sb.: 9:00-13:00

NASZA OFERTA

WYWÓZ ODPADÓW I GRUZU PROFESJONALNYMI KONTENERAMI

Jeżeli mieszkasz w Krakowie, a Twoją życiową przestrzeń zajmują zbędne meble, lub co gorsza – odpady poremontowe – daj nam znać. Przy pomocy kontenerów szybko i efektywnie załadujemy zbędny gruz i materiały, których jedynym przeznaczeniem jest bycie na wysypisku – tam je dostarczymy.

KP6

Kontener o wymiarach 3,4 x 1,68 x 0,7 m – często wybierany kontener, odpowiedni do wywozu gruzu, trawy, małych odpadów budowlanych

KP8

Kontener o wymiarach 3,4 x 1,68 x 1,1 m – kontener do wywozu papy, folii, styropianu, gruzu, starych, małych mebli, śmieci z budowy

Nasze kontenery

Zaskakujący nas na każdym kroku Kraków pełen jest niespodzianek, takich jak nieprzewidziany remont, czy nadmiar zbędnych odpadów. Jeżeli nieodpowiedzialna ekipa remontowa pozostawiła po sobie zanieczyszczenie i spore ilości śmieci, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zadzwonić po profesjonalistów, doskonale radzących sobie z utylizacją tego typu odpadów.

Odpady budowlane – oto najczęściej zalegający nam rodzaj odpadów. Wszelkiego rodzaju gruz, beton, kamień czy inne ciężkie i nikomu niepotrzebne zgliszcza i pozostałości starej ściany czy schodów. Wywozy miejskie nie odbierają tego typu materiałów codziennie, gdy zaś już się pojawią, rachunek za ich usługi jest naprawdę spory – Kraków stoi na czele niechlubnej listy najdroższych służb komunalnych. Dlatego więc warto zwrócić się do wyspecjalizowanych firm, które oprócz gruzu z chęcią zajmą się także sprzątaniem materiałów po remoncie.

Gruz i beton to nie jedyne pozostałości po odbytym remoncie. Niejednokrotnie zmuszeni jesteśmy również do rozstania się ze starymi, zalegającymi i nikomu nie potrzebnymi meblami. Co jednak z nimi począć? Nie wszędzie istnieją specjalnie wydzielone śmietniki, gdzie składować można odpady wielkogabarytowe. Nowoczesne osiedla są świetne pod wieloma względami, lecz niestety swoboda w pozbyciu się gruzu, odpadów i mebli zdecydowanie nie należy do ich największych zalet. Dlatego tak ważne jest by w odpowiednio krótkim czasie znaleźć firmę zdolną poradzić sobie z szybkim i sprawnym wywozem gruzu, betonu czy innych pozostałości. Z nami materiały po remoncie odejdą w przeszłość, zaś Ty otoczony będziesz wysprzątaną i schludną przestrzenią. To doskonałe wieści!